Mogielnica łowi pasję!


🎣 Za nami Spławikowe Zawody Wędkarskie 🐟

W sobotni poranek nad zalewem w Mogielnicy spotkali się młodzi miłośnicy wędkarstwa, którzy wzięli udział w Spławikowych Zawodach Wędkarskich „Mogielnica Łowi Pasję”. W wydarzeniu uczestniczyło aż 30 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

To była doskonała okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także do integracji, nauki cierpliwości i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nie zabrakło emocji związanych z każdym braniem oraz radości z udanych połowów.

Organizatorami wydarzenia byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Samorządowa w Mogielnicy oraz Polski Związek Wędkarski – Koło Nr 14 w Mogielnicy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom, opiekunom oraz członkom PZW za zaangażowanie i pomoc w organizacji zawodów. Po zakończeniu rywalizacji na uczestników czekał poczęstunek i wspólne spotkanie nad wodą.\

🏆 Wyniki zawodów:

Kategoria 6–14 lat

🥇 I miejsce – Liliana Duszyńska – 9 kg

🥈 II miejsce – Stanisław Madej – 4,060 kg

🥉 III miejsce – Jakub Cegiełkowski – 3,860 kg

Kategoria 14–18 lat

🥇 I miejsce – Kacper Gwardiak – 1 kg

🥈 II miejsce – Filip Bogacki – 0,930 kg

🥉 III miejsce – Oliwier Woźniak – los szczęścia

👏 Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez MGOKiBS oraz PZW Mogielnica! Dziękujemy PZW Mogielnica za koordynację zawodów, ufundowanie nagród rzeczowych oraz poczęstunek.

📸 Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów na naszym FB.