Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Samorządowa w Mogielnicy oraz Gmina Mogielnica zapraszały do udziału w wyjątkowym wydarzeniu sportowym – 54. Otwartych Mistrzostwach Polski w Ringo.

To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu tej niezwykłej polskiej dyscypliny sportu, które co roku gromadzi zawodników, trenerów oraz sympatyków ringo z całego kraju. Przed uczestnikami sportowa rywalizacja na wysokim poziomie, ale również okazja do integracji, wymiany doświadczeń i wspólnego spędzenia czasu w atmosferze fair play.







Więcej zdjęć na naszym FB.