Akcja „Trzeźwo myślimy, odpowiedzialnie sprzedajemy”

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mogielnicy rozpoczęła kolejną akcję, tym razem skierowaną do sprzedawców.

✅️Jej celem jest uświadamianie i przypominanie sprzedawcom o konieczności przestrzegania przepisów zakazujących sprzedaży napojów alkoholowych nieletnim oraz nietrzeźwym.

✅️ Działajmy odpowiedzialnie, dbajmy o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców.

✅️ Budujmy zdrowe i świadome społeczeństwo. 🌱

📢Akcja przeprowadzana będzie cyklicznie, we wszystkich sklepach na terenie gminy Mogielnica.

👍Pamiętajmy, że każda odpowiedzialna decyzja ma wpływ na przyszłość!

#TrzeźwoMyślimy#OdpowiedzialnieSprzedajemy#Mogielnica#AkcjaPrewencyjna#Bezpieczeństwo