
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mogielnicy rozpoczęła kolejną akcję, tym razem skierowaną do sprzedawców.
Jej celem jest uświadamianie i przypominanie sprzedawcom o konieczności przestrzegania przepisów zakazujących sprzedaży napojów alkoholowych nieletnim oraz nietrzeźwym.
Działajmy odpowiedzialnie, dbajmy o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców.
Budujmy zdrowe i świadome społeczeństwo. ![]()
Akcja przeprowadzana będzie cyklicznie, we wszystkich sklepach na terenie gminy Mogielnica.
Pamiętajmy, że każda odpowiedzialna decyzja ma wpływ na przyszłość!
#TrzeźwoMyślimy#OdpowiedzialnieSprzedajemy#Mogielnica#AkcjaPrewencyjna#Bezpieczeństwo