Nowa taryfa na zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków – Gmina Mogielnica.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy informuje – od dnia 01.07.2026 r. obowiązuje nowa taryfa na zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Mogielnica, zgodnie z decyzją Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.